Ako požiadať o pôžičku

18.11.2019

O pôžičku možno požiadať viacerými spôsobmi a je len na vás, čo vám lepšie vyhovuje. V súčasnosti je najjednoduchšie vyplniť on-line žiadosť o pôžičku, alebo jednoducho zatelefonovať a dohodnúť si termín osobného stretnutia v našej kancelárii.

Obidva tieto sôsoby majú svoje výhody.

Pokiaľ ste pracovne vyťažení a máte málo času, tak je pre vás výhodnejšie požiadať o pôžičku on-line. Táto forma má však aj svoje nevýhody. Doklady potrebné k žiadosti o pôžičku musíte naskenovať, alebo odfotiť. Reprodukované doklady musia byť kvalitné, aby boli použiteľné na ďalšie spracovanie. Dnes by to však nemal byť zásadný problém.

On-line žiadosť je samozrejme jediná možnosť pre klientov z iných krajov ako z Bratislavského. Vybavovanie on-line žiadosti o pôžičku trvá o niečo dlhšie, ako osobné stretnutie.

V prípade, že si dohodnete osobné stretnutie u nás v kancelárii v termíne, na ktorom sa vzájomne dohodneme, tak je to pohodlnejšie pre klientov z Bratislavy a okolia.

V diskrétnom prostredí u nás v kancelárii si v pohode dohodneme všetky podmienky a v osobnom kontakte vám pripravíme tzv. úver na mieru, ktorý vám bude vyhovovať po všetkých stránkach.

Pri osobnom stretnutí vám vieme poradiť, vďaka dlhoročným skúsenostiam v odbore finančných služieb. Pokiaľ by vám naša pôžička nevyhovovala, tak vám poradíme iné alternatívy na získanie pôžičky vhodnej práve pre vás.

Vybavenie pôžičky u nás v kancelárii trvá približne tridsať minút.